• Wpisów:509
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 13:39
  • Licznik odwiedzin:11 633 / 2239 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
I tak to jest, gdy pozwolisz swemu sercu wygrać walkę z rozumem. a potem naucz się cierpieć w ciszy, by nikt nie czuł się winny Twym łzom. -,-
 

 
Musnęłam delikatnie Jego usta, ściągając mu jednym płynnym ruchem dłoni kaptur z głowy, mierzwiąc Jego krótko przystrzyżone ciemne włosy, objął mnie tak czule, że świat przestał istnieć. <3
 

 
Czasem jest po prostu źle. I tyle bym Ci chciała wtedy powiedzieć, tak mocno przytulić, ukoić w Tobie mój strach którego przecież we mnie za dużo jak na przeciętnego człowieka.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
A Twój zapach, który zostawiasz codziennie na mojej kurtce i szaliku wystarcza mi jedynie na kilka godzin. Potem przestaję prawidłowo funkcjonować.
 

 
Czasem po prostu nie jesteś w stanie zrobić już nic , bo nie masz siły walczyć o coś , co przybija Cię z każdym dniem coraz bardziej .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Nie chcę Cię. Twoich dużych, błyszczących, chłopięcych oczu. Nawet tych słodkich, czerwonych ust. Nawet serca, które pukało, kiedy byłam do Ciebie przytulona. Po co? Przecież i tak odejdziesz..
  • awatar Ależ Ty ładny *.*: Może pomożesz ? ;) http://www.facebook.com/pages/Najlepsze-opisy/116745221835820 http://www.facebook.com/AlezTyLadny
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Ludzie z depresją po cichutku z naszych oczu znikają. Najpierw nie odbierają naszych telefonów, a potem zupełnie niezauważenie rozpływają się w niebycie.
 

 
Nie wiedziałam, że leżenie obok kogoś i przeczesywanie mu palcami włosów może dać tyle motylków w brzuchu..
 

 
Miała nadzieję, że pojawi się ktoś, kogo pokocha do szaleństwa i wreszcie dni przestaną być podobne jeden do drugiego.
 

 
tobie wystarczył jeden dzień aby zapomniec . zapomniec wszystko co nas łączyło . wymazałeś mnie z pamięci tak jak gumka ołówek . jak korektor długopis . zapomniałeś . ty potrafisz .
 

 
Nigdy go nie miałam, a gdy tylko go zabrakło poczułam jak ktoś zabiera mi powietrze zanim zdążę nabrać je do płuc.
 

 
Dziwię się osobom, które boją się szalonych pomysłów, którzy nigdy nie napili się do utraty świadomości, którzy nie smakują życia całymi garściami. dziwię im się bo nie wiedzą jak krótkie bywa te życie.bo nigdy nie możemy być pewni czy trafimy do nieba czy do piekła, więc używajmy życia, bo jutro może nas już tu nie być.
 

 
Są dni kiedy płacze jak nienormalna rzewnymi łzami , nie mogąc złapać oddechu . Są dnie kiedy , zwyczajnie sobie nie radzę . Wybaczcie jestem tylko człowiekiem .
 

 

Będę krzyczeć; krzyczeć na przystankach autobusowych, milczeć w samotności, chować swoje dźwięki pod łóżko, będę szeptać Ci przez szybę, kłócić się ze zmysłami, rwać włosy z głowy i zagryzać wargi. Będę żyć.
 

 
Siedziałam na lekcji j. polskiego. Byłam obecna ciałem, ale nie myślami. Myślami byłam z nim. W sali obok. W pewnym momencie Pani zapytała jak się nazywał twórca lektury, którą omawiamy. Wypowiedziałam jego imię. Pani zaczęła się śmiać i powiedziała: "Dziewczyno Twórca lektury, nie Twoich marzeń."
  • awatar ciężko jest, lekko żyć.: świetne ;d
  • awatar Gość: *.* megaaaaa!
  • awatar Ciekawe i modne.: Hej! Przepraszam za komentarz, ale jakoś trzeba. :C Robię wyprzedarz szafy, sprzedaję mało noszone ubrania, CO NAJWYŻEJ kilka razy. Pieniądze są mi potrzebne na spełnienie marzenia, inaczej bym nie sprzedawała. Zapraszam, może coś Cię zainteresuje. :) Z góry dziękuję i jeszcze raz przepraszam. Pozdrawiam!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
perfekcyjnie potrafię oszukiwać własną podświadomość. szczególnie kategoriach 'wcale mi nie zależy', 'nic do niego nie czuje', sprawdzając co minutę sms'a wcale nie mam nadziei, że zobaczę jego numer na wyświetlaczu.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Wiem, że nawet po długim czasie wcale nie będziesz mi taki obojętny jak każdemu się wydaje. Wiem też, że widząc Cię emocje wrócą, że kiedy na dole ekranu pojawi się wiadomość z Twoim imieniem, ciśnienie ewidentnie mi podskoczy.
  • awatar BigDay90: Hej:) Prowadzę bloga na którym sprzedaję ubrania. Mam też swoje konto na stronie szafa.pl ,gdzie jestem sprzedawcą zweryfikowanym. Zapraszam Cię na mojego bloga,może jakiś ciuszek Cię zainteresuję. Ceny są niskie+mogę je obniżyć:)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Zastanawiałam się, jak wiele razy wybaczamy komuś tylko dlatego,że nie chcemy go stracić, nawet jeśli ów ktoś nie zasługuje na nasze przebaczenie.
 

 
'Nie obiecuj, że będziesz. obiecaj, że pojawisz się chociaż raz w tygodniu, żeby potrzymać mnie za rękę. w to jestem bardziej skłonna uwierzyć. i zdecydowanie bardziej wolę być trzymana za rękę, ni jeżeli za serce.'
 

 
'Dlaczego kiedy moje serce zaczęło napierdalać , nie dostałam po ryju na tyle mocno, żeby zadać sobie samej pytanie, czy aby przypadkiem mnie nie popierdoliło?
 

 
- Chciałabym Ci wszystko o nim opowiedzieć, ale nie mogę.
- Dlaczego?
- Bo wtedy Ty też byś się w nim zakochała.
 

 
I chcę każdego dnia budzić się, ze świadomością, że to wszystko nadal ma sens, że ma szansę przetrwać, pomimo stawianym na każdym kroku przeciwnościom, że my możemy istnieć, wciąż będąc obok siebie.
 

 
Jes­tem egois­tką, kocha­nie. Nie obiecuję bo­wiem, że nie zo­baczysz smut­ku w moich oczach, gdy obok Ciebie po­jawi się ja­kaś dziew­czy­na.
 

 
Powoli przyzwyczajam się do swej nieobecności ..